1. Obszar dostaw: Nasza oferta dostępna jest na terenie całego kraju. Niestety, nie świadczymy usług dostawy zagranicznej.

2. Czas dostawy: Dostawy realizowane są w ciągu 2-5 dni roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku zamówień niestandardowych, czas dostawy może ulec zmianie, o czym Klient zostanie poinformowany indywidualnie.

3. Koszty dostawy: Koszty dostawy są uzależnione od wagi i rozmiaru zamówienia oraz od wybranej metody dostawy. Dokładne koszty dostawy zostaną wyświetlone w trakcie procesu składania zamówienia przed dokonaniem płatności.

4. Metody dostawy: Oferujemy kilka opcji dostawy, w tym standardową przesyłkę kurierską oraz opcję odbioru osobistego w naszym punkcie stacjonarnym.

  • Standardowa przesyłka kurierska: Dostawa za pośrednictwem renomowanych firm kurierskich, umożliwiających śledzenie paczki w czasie rzeczywistym.

  • Odbiór osobisty: Klienci mają możliwość odbioru zamówionego towaru osobiście w naszym punkcie stacjonarnym. Adres oraz godziny otwarcia podane są na stronie internetowej.

5. Numer przesyłki: Wszystkie przesyłki kurierskie są nadawane z numerem przesyłki, który zostanie przekazany Klientowi po wysłaniu zamówienia. Dzięki niemu można śledzić status przesyłki na stronie kuriera.

6. Odbiór paczki: Przy odbiorze paczki zalecamy sprawdzenie jej zawartości w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń, prosimy o sporządzenie protokołu szkody w obecności kuriera.

7. Zwroty i reklamacje: Szczegółowe informacje dotyczące procedury zwrotów i reklamacji znajdują się w sekcji regulamin zwrotów.

8. Kontakt: W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości dotyczących dostaw, zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta pod adresem e-mail: contact@hydro-czesci.pl lub telefonicznie pod numerem: 664479610.

Powyższa polityka dostaw jest ważna od 07-12-2023 i może podlegać zmianom. Aktualna wersja polityki dostępna jest na naszej stronie internetowej.

Dziękujemy za z